در حال بارگذاری ...
پنج‌شنبه 30 شهریور 1396

نشست کمیته عمرانی دانشکده پسران بوشهر و معاون امور عمرانی استانداری

نشست کمیته عمرانی دانشکده پسران بوشهر و معاون امور عمرانی استانداری

در این نشست که در دفتر معاون عمرانی استانداری بوشهر برگزار گردید رئیس دانشکده پسران بوشهر دکتر منصوری نسب با اشاره به اهمیت دانشگاه فنی و حرفه ای، این دانشگاه را امید استان و بازوی دولت برای کارآفرینی دانستند واظهار امیدواری کردند این دانشگاه بتواند در راستای عمل به منویات رهبری گره گشای اشتغال فارغ التحصیلان باشد. وی در ادامه به معضل خوابگاه دانشکده پسران بوشهر اشاره نمودند و بیان داشتند: این خوابگاه  به عنوان یک بخش از بیت المال با بیش ا ز 50 درصد پیشرفت فیزیکی متاسفانه سالهاست که رها شده است .

منصوری نسب با اشاره به وجود بیش از 350 دانشجو در خوابگاه، اظهار امیدواری کردند در صورت تکمیل این پروژه بخش عمده مشکلات دانشجویان خوابگاهی حل شود.

در بخش دیگری از جلسه رئیس دانشکده پسران بوشهر با اشاره به طرح توانمندسازی نیروی انسانی منطقه ویژه انرژی پارس آمادگی این آموزشکده را برای همکاری با تمام بخشهای صنعت استان ابراز داشتند و خواستار واگذاری این طرح به دانشکده فنی و حرفه ای پسران بوشهر شدند.

در ادامه مهندس باستی معاون استانداری بوشهر نیز بر واگذاری طرح توانمندسازی و آموزش نیروی انسانی منطقه ویژه انرژی پارس به دانشکده امام خامنه ای بوشهر تاکید کردند.

در پایان مقرر شد که همانند سال گذشته به دانشکده های فنی و حرفه ای به عنوان دانشگاه کارآفرین توجه ویژه ای شود.

 

نظرات کاربران