در حال بارگذاری ...
جمعه 27 مهر 1397
 • افتتاح زمین چمن مصنوعی دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر – مرکز امام خامنه ای

  افتتاح زمین چمن مصنوعی دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر – مرکز امام خامنه ای

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر،در چهارمین روز از هفته دولت زمین چمن مصنوعی دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر-مرکز امام خامنه ای با حضور مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه فنی و حرفه ای و مقامات استان و شهرستان بوشهر مورد بهره برداری قرار گرفت.

  بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر، در آیین افتتاح این طرح که با حضور جناب آقای رمضانی مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه فنی و حرفه ای، آقای جمشیدی فرماندار بوشهر،مهندس زارعی رئیس اداره مسکن و شهرسازی شهرستان بوشهر و و تنی چند از مسئولین استان بوشهر به بهره برداری رسید، زارعی با اشاره به اهمیت این طرح اظهار داشتند: این طرح با حمایت فرمانداری بوشهر و با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر نیز ضمن تقدیر از حمایت های دولت تدیر و امید، تعامل فرماندار را با دانشگاه فنی و حرفه ای ستود و اظهار داشت: نگاه مسئولین استان به دانشگاه فنی و حرفه ای بیانگر این است که این دانشگاه توانسته ومی تواند معضل بیکاری استان را برطرف کند.

  فرمانداربوشهر نیز تلاش های ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای را قابل تقدیر برشمرده و بیان داشتند: با پیگیری های ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر، این دانشگاه روزهای خوبی را پیش رو دارد . وی اظهار داشتند: فضای محیطی این دانشگاه در سالهای گذشته نامناسب بود و امروز خوشبختانه چشم انداز بهتری دارد.

  در ادامه ضمن افتتاح زمین چمن دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر، اعلام شد این زمین به نام شهدای دانشجو نامگذاری شده است

  نظرات کاربران

 • سامانه آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای
  سامانه کارنامه سلامت روان دانشجویان
  سایت رهبری
  کانال ایتا روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر